Certifikace
Menu

IT Systémy

Díky SSL/TLS certifikátu nemůže dojít k podstrčení nežádoucího obsahu nebo odposlechu citlivých dat návštěvníka webové stránky.

Certifikáty SSL / TLS zvyšují důvěryhodnost vašich webových stránek a jsou nezbytné pro bezpečnou komunikaci prostřednictvím protokolu HTTPS. Pomocí těchto informací zajistíte, že citlivá data vyplněná vašimi zákazníky  (např. jméno, adresa, přihlašovací údaje nebo informace o kreditní kartě) jsou přenášena zašifrovaná na vlastníka domény, který web provozuje . Webové stránky a elektronické obchody s certifikací SSL se lépe zobrazují v organickém vyhledávání,  např. v Google.

Používání SSL certifikátů, zejména takzvaných certifikátů rozšířené validace, kromě toho vzbuzuje mezi uživateli větší důvěru než nezabezpečené stránky. Lidé jsou více ochotni provést s vámi obchod a svěřit vám své údaje, pokud vědí, že s nimi budete nakládat bezpečně.

Na nic tedy nečekejte. Pořizení SSL certifikátu jejednoduché a nezabere vám mnoho času, výsledek ale pomůže vám i ostatním uživatelům internetu.